20 نمونه ایده طراحی دفتر کار خانگی مینیمال

اگر قصد دارید در قسمتی از فضای خانه خود یک سبک مینیمالیستی داشته باشید، دفتر کار خانگی مناسب ترین گزینه می باشد. یک فضای کاری ساده و سازمان یافته منجر به تمرکز زیاد و گردش کار مداوم می شود. جزییات بصری کمتر منجر به ضعف روحی کمتری می شود و شما قادر خواهید بود فایل ها و تجهیزات مورد نیاز خود را بسیار سریع تر پیدا کنید. در این مطلب 20 نمونه ایده طراحی دفتر کار خانگی مینیمال با فضا هایی کارآمد و ساده را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

1- در این دفتر کار خانگی مینیمال طراحی میز به گونه ایی است که بر روی دیوار نصب شده است. و میز بدون پایه تعبیه شده که بر روی آن  تجهیزات کامپیوتری قرار داده شده است و یک چراغ مطالعه با طرحی منحصر به فرد بر روی میز قرار دارد.

دفتر کار خانگی مینیمال

2- این میز کار به صورت معلق می باشد و در مقابل یک پنجره قرار گرفته است. و در مقابل میز بسیار ساده یک صندلی رنگارنگ قرار داده شده است.

3- در این دفتر کار خانگی مینیمال میز کار به گونه ایی طراحی شده که قابلیت مخفی شدن تجهیزات کار در آن وجود دارد. این میز کار یک راه حل عالی برای زمانی می باشد که دفتر کار خانگی در یک اتاق نشیمن یا گوشه اتاق خواب قرار گرفته است.

4- اکسسوری های سیاه و سفید رنگ این دفتر کار خانگی باعث زیبایی و لوکس شدن این مکان شده اند و موجب می شوند تا مالک خانه از نشستن و کار کردن در این فضا لذت ببرند.

5- در این دفتر کار خانگی یک میز کار همراه با فضا های ذخیره سازی بسیاری به منظور ذخیره فایل ها و لوازم جانبی طراحی شده است.

طراحی داخلی دفتر کار خانگی مینیمال

6- در این دفتر کار خانگی مینیمال یک میز کار چوبی قرار گرفته که در قسمت بالای میز قفسه های کتاب تعبیه شده که توسط درب کشویی مخفی شده اند. یک گلدان زیبا نیز بر روی میز کار قرار داده شده است.

7- سبز یک رنگ پر انرژی می باشد و یکی از رنگ های ایده آل برای طراحی و دکوراسیون دفتر کار می باشد.

طراحی دفتر کار خانگی مینیمال

8- فضای کاری دوگانه می تواند یک چالش باشد. به خصوص اگر کاربر دفتر کار خانگی دارای عادات خاصی باشد. این دفتر کار شامل فضا های ذخیره سازی مرتب می باشد.

دفتر کار خانگی مینیمال

9- در این دفتر کار خانگی دیواری شبیه به یک تخته سیاه تعبیه شده است که یادداشت های کاربر را بدون ایجاد کوه های کاغذی در تمام نقاط فراهم می کند.

10- در این دفتر کار خانگی نیز صندلی شفاف با طرحی منحصر به فرد قرار داده شده است.


حتما ببینید : چگونگی استفاده کردن از پرسوناژ برای حرفه ایی تر کردن رندر یک فضای معماری


سایر تصاویر 20 نمونه ایده طراحی دفتر کار خانگی مینیمال

طراحی دفتر کار خانگی مینیمال

دفتر کار خانگی مینیمال

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پلان هتل با رویکرد پایدار

نمونه موردی مجتمع مسکونی خارجی – مجموعه مسکونی هبیتات 67