طراحی کافه رستوران No.1986

کافه رستوران ” No.1986″ واقع در ویتنام توسط گروه معماری “Le House” طراحی شده است. کانسپت طراحی این رستوران ملهم از لباس دختران می باشد. معماران این پروژه با تلفیق خلاقبت، دانش و تجربه خود فضایی منحصر به فرد را خلق کرده اند.

مشخصات کلی پروژه :

  • معمار : گروه معماری Le House
  • مکان پروژه: ویتنام
  • عکاس پروژه : Hiroyuki Oki
  • مساحت پروژه : 1000.0 متر مربع
  • سال ساخت : 2017

کافه رستوران

طراحی این رستوران بیشتر از یک طراحی است و دکوراسیون داخلی آن به خوبی ماهیت را به تصویر کشیده است. در این رستوران علاوه بر سبک قدیمی، سبک مدرن نیز مشاهده می شود. به طور مثال: در ظاهر قرار گیری مبلمان و تزئینات مدرن در کنار دیوار های آجری رستوران ارتباط و همخوانی ندارند اما حس خوب و رضایت به وضوح در این فضا قابل درک می باشد.

هدف معماران از طراحی این پروژه، طراحی یک کافی شاپ و رستوران استاندارد نبوده است. هم چنین هدف آن ها در هنگام ورود مشتریان به داخل فضا نمایش مبلمان و یا پیشخوان نبوده بلکه هدف آنان نشان دادن روح زیبا لباس دختران شمالی است. مشتریان می توانند در این کافه رستوران در کمال آرامش در بنشینند و از مشاهده مناظر باغ لذت ببرند.

تیم معماران از مصالح و متریال طبیعی در نمای جنوبی ساختمان استفاده نموده اند. نما به چند بخش تقسیم می شود که طبقات بالایی با مساحت بالا به وسیله پله های بسیار زیبا و طولانی به طبقه های پایین مرتبط می شوند و از طریق آن ها می توان به هر قسمتی از رستوران دسترسی داشت.


حتما ببینید : ایده طراحی بام سبز با صندلی های مدولار


سایر تصاویر پروژه طراحی کافه رستوران No.1986

کافه رستوران

کافه رستوران

طراحی کافه رستوران

طراحی کافه رستوران

منبع : archdaily

ترجمه: مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود Cinema 4D R18.057 + VRay 1.9

ایده های مدرن طراحی اتاق خواب دخترانه