طراحی 4 نمونه دفتر کار با رویکرد کار گروهی

برخی از بهترین شرکت های طراحی دفتر کار و معماران دنیا، در زمینه طراحی داخلی دفتر کار و ساختمان های اداری تخصص دارند. به نوعی می توان گفت از چالش های بزرگ معماری، طراحی و ساخت یک محیط مناسب برای کار، تمرکز کردن، محل استراحت کارمندان و لذت بردن در تعامل با همکاران است. مرجع دانلود معماری در این مطلب 4 نمونه طراحی داخلی دفتر کار با رویکرد کار گروهی که توسط بهترین طراحان داخلی طراحی شده را به شما عزیزان معرفی می کند.

 

1- دفتر کار NeueHouse طراحی شده توسط گروه معماری Rockwell

دفتر کار NeueHouse توسط گروه معماری Rockwell برای کارآفرینان خلاق امروزی طراحی شده است. این فضای اداری در پنج طبقه از یک ساختمان صنعتی قرار دارد که شامل فضا های کاری مشترک می باشد. تیم معماران در این پروژه با طرحی مناسب، محیطی ایده آل را برای انجام کار های گروهی و همکاری بین کارمندان ایجاد کرده اند. در این فضای اداری کارمندان احساس می کنند که در یک هتل خوب قرار دارند. این دفتر کار مانند عرصه های خدماتی شامل فضا هایی مناسب برای خوردن غذا و نوشیدنی می باشد.

دفتر کار با رویکرد کار گروهی

2- طراحی دفتر کار 22Squared طراحی شده توسط گروه معماریGensler

دفتر کار 22Squared بزرگ ترین آژانس تبلیغاتی در آتلانتا می باشد که در سال 2007 توسط گروه معماری Gensler بازسازی و طراحی شده است. بر اساس نظر سنجی های انجام شده از پرسنل این شرکت، فضای کاری این دفتر کار با رویکرد کار گروهی از جهت مساحت کاهش یافته و ساختمان از سه طبقه به دو طبقه تغییر یافته است. این کار باعث صرفه جویی در هزینه و کمک به ایجاد یک محیط مشترک و ارتباط بیشتر بین کارمندان شده است.

دفتر کار با رویکرد کار گروهی


حتما ببینید : طراحی پارکینگ طبقاتی به سبک آسیای مرکزی در هلند


3- طراحی دفتر کار Pallotta TeamWorks طراحی شده توسط گروه معماری Clive Wilkinson

دفتر کار Pallotta TeamWorks در ابتدا یک موسسه در حال رشد بوده که با ارائه یک پیشنهاد شگفت انگیز به یک شرکت تبدیل شده است. و به این ترتیب توسط گروه معماری Clive Wilkinson این موسسه در یک انبار خالی و با بودجه کم طراحی و ساخته شده است. تیم طراحان در این پروژه پس از تجزیه و تحلیل های اولیه، به این نتیجه رسیدند که انبار فاقد فضای کافی برای تهویه هوا می باشد بنابراین این محدویت های دشوار به طراحی چادر هایی در قسمت بالای کانکس ها منجر شد. و در نهایت طراحی این چادر ها و رنگ های جذاب کانکس باعث ایجاد محیط متفاوت شده است.

طراحی داخلی دفتر کار

4- دفتر کار PwC طراحی شده توسط گروه معماری BDP

دفتر کار PwC توسط گروه معماری BDP طراحی شده است. تیم طراحان در این پروژه به منظور پشتیبانی از فرهنگ و هدف شرکت و افزایش تعامل میان کارمندان، دفاتر کار را با حداقل فاصله در کنار یک دیگر طراحی کرده اند. همکاری موفق با تیم شرکت PwC باعث ایجاد پلتفرمی مناسب شده و نتایج خلاقانه و موثری حاصل شده است.

طراحی داخلی دفتر کار

منبع : best interior designers

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پایان نامه و پلان ترمینال مسافربری

دانلود تصاویر لایه باز ویژه پست پروداکشن پلان