طراحی 30 نمونه میز به سبک عثمانی

عثمانی ها در گذشته معمولا از میز به عنوان صندلی استفاده می کردند. آیا نمی توان از آن هم به عنوان صندلی و هم به عنوان میز استفاده کرد؟ میز به سبک عثمانی وسیله مناسبی برای استراحت پا، میز صبحانه، نشستن و حتی قرار دادن لب تاپ بر روی آن می باشد. هم چنین می توان از این میز های کلاسیک پر زرق و برق در فضای نشیمن به عنوان محلی برای نگهداری وسایل نیز استفاده کرد. شما می توانید پارچه کوسن مبلمان خود را با طرح پارچه این میز ها ست کنید. یا از آن به عنوان یک نمیکت استفاده کنید. حتی می توانید در داخل این میز ها وسایل و مجلات خود را نگه داری کنید. هم چنین می توانید به سلیقه کودکانتان احترام بگذارید و این میز را که در شکل حیواناتی مانند گاو، فیل و .. ساخته شده خریداری کنید. در این مطلب 30 نمونه از طراحی میز به سبک عثمانی به شما عزیزان نشان داده می شود.

 

1- میز جلو مبلی مستطیل با اسلاید:

این میز دارای یک سطح نرم و بافت سخت می باشد. پارچه این میز از جنس پلی استر آمریکایی به طور 100% ساخته شده است و بر روی آن یک میز متحرک چوبی قرار گرفته است. که از آن می توانید برای قرار دادن فنجان قهوه استفاده کنید. چرخ های غلتکی روی چوب به این معنی است که می توانید آن را با توجه به نیاز های خود تغییر دهید.

میز به سبک عثمانی

2- پاف مربع شکل:

شما می توانید از این پاف به عنوان میز صبحانه استفاده کنید. هم چنین می توانید پا های خود را برای استراحت بر روی این میز دراز کنید. پارچه این پاف از ترکیب پلی استر و فیبر ساخته شده است.

3- میز جلو مبلی خاکستری رنگ سبک عثمانی:

این میز جلو مبلی خاکستری رنگ مشبک از پلی استر 100% ساخته شده است که به یک کاناپه L شکل متصل شده است.

4- میز جلو مبلی سفید رنگ با پایه های طلایی:

این میز جلو مبلی سفید رنگ با پایه های طلایی ساخته شده است. که بر روی آن می توانید گلدان گل یا وسایل تزئینی قرار دهید. این میز از متریالی مانند چوب، قاب فلزی نیکل و پلی اورتان ساخته شده است.

5- میز جلو مبلی مدرن با فضای ذخیره سازی:

از این میز به عنوان یک نیمکت نیز می توان استفاده کرد هم چنین این میز چوبی نسبت به صندلی مقاوم تر ساخته شده است. در داخل این میز فضایی برای نگهداری مجلات و وسایل جانبی تعبیه شده است. می توانید این میز را در راهرو یا در جایی که می خواهید کفش بپوشید قرار دهید.

میز به سبک عثمانی


حتما ببینید : ایده های طراحی خانه با تم سیاه و خاکستری


سایر تصاویر ایده های طراحی 30 مدل میز جلو مبلی

میز به سبک عثمانی

میز به سبک عثمانی

طراحی میز جلو مبلی به سبک عثمانی

طراحی میز جلو مبلی به سبک عثمانی

طراحی میز جلو مبلی به سبک عثمانی

طراحی میز جلو مبلی

طراحی میز جلو مبلی

طراحی میز جلو مبلی

طراحی میز جلو مبلی

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پلان مجموعه اقامتی تفریحی

دانلود پلاگین Thinkbox Frost MX 2.1.0 برای مکس 2017 و 2018