طراحی رستوران مدرن در لهستان

این رستوران مدرن واقع در لهستان توسط گروه معماری lina با هدف ایجاد تغییر، توسعه و بهبود مداوم کسب و کار طراحی و به اجرا رسیده است. تیم معماران در طراحی داخلی این رستوران محیط زیست و بهبود بازدهی کار کارمندان رستوران را مد نظر قرار داده اند. یکی از راهکار های طراحی یک فضای مناسب و راحت برای کارمندان در این رستوران ایجاد خط تکنولوژی جدید و افزایش ظرفیت آشپزخانه بوده است.

طراحی رستوران مدرن

در این رستوران مدرن از محصولات تازه و طبیعی موجود در فروشگاه های LIDL استفاده شده است. بهره گیری از متریال چوب های طبیعی در کنار کاشی های رنگارنگ فضای بازار های سنتی را یادآور می شود و تم های سبز رنگ نیز تداعی کننده طبیعت می باشد. در حقیقت تیم معماران با تقسیم فضایی مناسب در این رستوران مدرن فضایی برای راحتی بیشتر در گفتگو را ایجاد نموده اند که موجب تعاملات و ارتباطات مستقیم و دوستانه میان مشتریان و پرسنل رستوران شده است.

طراحی رستوران مدرن

هم چنین تنوع در نوع و رنگ و چیدمان صندلی ها نیز در دستیابی به این هدف بسیار تاثیر گذار بوده است. کارفرمای این پروژه تلاش نموده تا با توجه به زندگی عمومی و تعاملات، فضایی نوین با رویکرد تعامل مشتریان و کارکنان را خلق نماید.


حتما ببینید : طراحی داخلی فروشگاه کیف و کفش در هلند


سایر تصاویر طراحی رستوران مدرن با رویکرد تعامل مشتریان و کارمندان

طراحی رستوران مدرن

طراحی رستوران مدرن

طراحی رستوران مدرن

طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی داخلی رستوران مدرن

طراحی داخلی رستوران مدرن

منبع : retaildesignblog

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

آموزش موشن گرافیک در افترافکت – استادی موشن گرافیک

مستند ساخت برج العرب – مستند دوبله فارسی ارتباطات مهندسی