طراحی هتل Suan Kachamudee توسط گروه معماران سیکارت و اسمیت

ایده های طراحی هتل Suan Kachamudee از زبان معمار پروژه : پروژه ی Suan Kachamudee اقامتگاهی دنج و منحصر بفرد واقع در ساحل غربی جزیره ی کوساموی در چتونگ نوی تایلند است.

مشخصات کلی پروژه :

  • معمار : Sicart & Smith Architects
  • مکان پروژه : کوساموی – تایلند
  • مساحت : 1000 متر مربع
  • مساحت کل سایت پروژه : 2500 متر مربع
  • سال ساحت پروژه : 2015
  • عکاس: 9pm Project Management

طراحی هتل

طراحی هتل Suan Kachamudee – تایلند :

این پروژه بر روی تپه ای با نمایی هیجان انگیز و محدوده ای بسیار شگفت آور واقع شده است: صخره های گرانیتی بی شمار و بزرگ با شیب بیش از 50% و پوشش گیاهی سرسبز. ما پروژه را پیرامون این محدوده ساختیم و از آنها بهره بردیم.
ایده ی اصلی خلق محدوده ای بین ساختمان ها و صخره ها بود. ساختمان ها، بلوک های سفید تیز نامنظمی هستند که بر روی چشم اندازی باشکوه محدود به سنگ های گرانیت سیاه گرد و عظیم قرار دارند.

طراحی هتل Suan Kachamudee - تایلند

این بلوک های سفید به واحدهای مختلفی تقسیم شده و شیب محل در امتداد آنها توزیع شده است، این موجب به حداقل رسیدن تراکم شده و موقعیت آنها را با صخره های گرانیتی موجود انطباق می دهد و نیز از پوشش گیاهی موجود حفاظت می کند. به علاوه، طراحی پوسته ی سفید صرفاً بازی ساده ی طراحی نیست. این پوسته ای است که به دقت در ارتباط با حفاظت در برابر نور خورشید در اقلیم گرمسیری مورد مطالعه قرار گرفته است.

هتل Suan Kachamudee

مهمانان وارد ساختمان پذیرش / SPA می شوند که نمایی شگفت آور از دریا دارد. این مسیر، مهمانان را به ساختمان اصلی هدایت می کند که یک استخر شنا واقع در بخش مرکزی جزیره دارد. استراحت گاه ها، تراس خصوصی دارند و پیرامون ساختمان اصلی واقع شده اند.
در مجموع، این پروژه از هشت استراحتگاه تقسیم شده به 5 بلوک، یک SPA، یک ساختمان اصلی با استخر بزرگ و یک بخش نشیمن کامل تشکیل شده اند. این مجتمع یک سازه ی 1000 متر مربعی با زیربنای 2500 مترمربع است.

Suan Kachamudee

گروه معماران سیکارت و اسمیت، استودیوی طراحی بین المللی فرانسوی است و دفتر اصلی آن در ویتنام (شهر هو چی مین) است و کارهای معماری این پروژه را به پیش می برد (البته به جز طراحی داخلی) و مدیر پروژه 9PM بر کل پروسه ی ساخت که توسط پیمانکار محلی انجام می شود نظارت دارد. طراحی در سال 2013 آغاز شد و پروژه در اوایل 2015 تکمیل شد.

هتل

سایر تصاویر و پلان های پروژه طراحی هتل Suan Kachamudee :

هتل ساحلی

طراحی هتل Suan Kachamudee - تایلند

طراحی هتل Suan Kachamudee در تایلند

طراحی هتل Suan Kachamudee

تایلند

هتل های تایلند

هتل در تایلند

طراحی داخلی هتل

معماری داخلی هتل

دکوراسیون داخلی هتل

سایت پلان هتل

سایت پلان هتل

پلان هتل Suan Kachamudee

پلان هتل

پلان هتل

نمای هتل

منبع : archdaily

ترجمه : مرجع دانلود معماری