نکات طراحی دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی

دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی باید به گونه ایی طراحی شود که تجربه یک خرید آرام و لذت بخش را برای مشتریان به ارمغان بیاورد. بنابراین باید در طراحی آن نکات خاصی رعایت گردد. باید لوازم آرایشی بهداشتی به به طور مستقیم و به وضوح در فروشگاه نمایش داده شود. با دقت به این نکته که بیشتر مشتریان این فروشگاه افرادی جوان هستند، باید فضای فروشگاه به شکلی مدرن، شیک و جذاب طراحی شود. بنابراین شما باید در طراحی دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی 4 نکته زیر را مد نظر قرار دهید.

 

1- در اصل ویترین یک فروشگاه، نشانگر سبک کل فروشگاه می باشد. و انتخاب فونت مناسب برای لوگو برند به شکلی نشان دهند کیفیت محصولات فروشگاه می باشد. به علاوه باید رنگ تابلو ورودی متناسب با سایر قسمت های فروشگاه انتخاب شود. همان گونه که اطلاع دارید مشتریان قبل از خرید لوازم آرایش، تمایل دارند آن را تست نمایند. بنابراین ایجاد فضایی مناسب برای تست لوازم آرای، منجر به خلق محیطی صمیمانه می شود و مشتریان در این فضا بیشتر احساس راحتی و آرامش دارند.

دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی

2- با توجه به رنگ لوگو برند محصولات آرایشی، رنگ اصلی فروشگاه انتخاب می شود. که این انتخاب تناسب درست در دکوراسیون را نشان می دهد. زمانی که مشتریان رنگ اصلی را مشاهده می کنند، بلافاصله برند آن را تشخیص می دهند. رنگ نقش مهمی در جذب مشتریان با سن خاص ایفا می کند. در کل، در فروشگاه های مدرن و فشن از رنگ های سفید، آبی و زرد استفاده نمی شود و علت آن این است که در دکوراسیون، رنگ سفید به عنوان رنگ پایه در نظر گرفته می شود و از رنگ زرد نیز برای دکوراسیون فروشگاه پوشاک کودکان استفاده می شود. بیشتر فروشگاه ها از از رنگ های شیک و متداول مانند مشکی، سفید، سفید براق، خاکستری و نقره ایی استفاده می کنند.

دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی


حتما ببینید : طراحی داخلی دفتر کار رنگارنگ و منحصر به فرد


3- در اکثر مواقع نور خاص و پیش زمینه نشان دهنده کیفیت اصلی محصولات آرایشی است. به عنوان مثال، روشنایی لازم و مناسب با با استفاده از نور LED ایجاد می شود. لوازم آرایشی کوچک مثل مداد ابرو باید در کنار سایر لوازم نمایش داده شوند، زیرا موجب جلب توجه بیشتر مشتریان می شود. در حالی که قرار دادن لوازم زیاد در کنار هم و شلوغ کردن فضا موجب می شود مشتری احساس ناخوشایندی داشته باشد.

دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی

4- باید لوازم آرایشی گران قیمت به تعداد کم نمایش داده شوند. و برای نمایش آن ها باید ویترین به شکلی شیک، مدرن، ظریف و آرامش بخش طراحی شود. لوازم آرایشی ساده در کنار یک طراحی خاص منجر به ایجاد ارتباط بیشتر آن ها می شود.

دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایش

در مجموع می توان گفت سبک طراحی دکوراسیون فروشگاه محصولات آرایشی بهداشتی و جزئیات مبلمان با فروش محصولات ارتباط مستقیمی دارد.

دکوراسیون فروشگاه لوازم آرایش

منبع : ujoydisplay

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

آموزش شبیه سازی محصولات با آنریل انجین

مستند ساخت برج العرب – مستند دوبله فارسی ارتباطات مهندسی