طراحی داخلی دفتر کار در بخارست

طراحی داخلی دفتر کار رنگارنگ شرکت “BRP” واقع بوکانست، رومانی توسط استودیو معماری “Razvan Barsan + Partners” طراحی و اجرا شده است. تیم معماران در طراحی این فضای اداری تلاش نموده اند تا با احترام به فضای کاری و ارائه ایده های خلاقانه مقرون به صرفه و متناسب با بودجه کارفرما فضای آرامش بخش و صمیمی را خلق نمایند که حوزه هایی برای فعالیت های عمومی و خصوصی داشته باشد.

دفتر کار رنگارنگ

هدف معماران از طراحی این پروژه، خلق فضایی اداری، دلپذیر و خوشایند بوده است. معماران در طراحی دکوراسیون داخلی این دفتر کار از رنگ های گرم به منظور افزایش پویایی و جذابیت فضا استفاده نموده اند و با استفاده از الگو و عناصر تزئینی فضای این ساختمان اداری را خاص و منحصر به فرد نموده اند. در سایر اجزای دکوراسیون داخلی مانند: مبلمان و فرش ها از الگوی رنگی و دایره ایی شکل رعایت شده است.

این دفتر کار رنگارنگ شامل فضا هایی مانند: اتاق کنفرانس، سالن اصلی و یک فضای اداری باز با دیوار های شیشه ایی رنگی می باشد که فضای مدیریت را از سایر قسمت ها جدا نموده است.

طراحی داخلی دفتر کار

در این فضای اداری برای مدیر عامل یک دفتر منسجم و برای مدیران نیز دفتر جداگانه ایی طراحی شده است. که از سالن غذا خوری و مبلمان مجزایی بهره مند می باشد.

معماران به علت استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی از نورپردازی با نور سرد به منظور متعادل ساختن فضا استفاده نموده اند. که در بعضی از قسمت ها از چراغ های رنگی نیز استفاده شده است.

دکوراسیون داخلی دفتر کار نقش مهمی در روند افزایش و بهبود راندمان کار خواهد داشت. بنابراین طراحی مبتکرانه و تاثیرگذار بر بهبود فضا، رضایت کارمندان و ارتقا سرعت کار می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.


حتما ببینید : ساختمان اداری سبز – Edge


سایر تصاویر طراحی داخلی دفتر کار رنگارنگ و منحصر به فرد

دفتر کار رنگارنگ

طراحی داخلی دفتر کار

طراحی داخلی دفتر کار

دفتر کار رنگارنگ

منبع : interiorzine

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود کتاب طراحی فضاهای آموزشی

دانلود تکسچر سرامیک و کاشی از Arroway Texture