ترند های تزئین و دکوراسیون کریسمس ۲۰۱۹-۲۰۲۰

هر ساله در دین مسیحیت جشنی با نام کریسمس یا نوئل به منظور بزرگداشت میلاد حضرت مسیح برپا می شود. در گذشته در طی این ایام استفاده از رنگ هایی مانند: قرمز، سفید و طلایی برای چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه بسیار متدوال بوده است. آیا شما همراهان گرامی به دنبال  چیزی جادویی، منحصر به فرد و تغییر دهنده برای دکوراسیون کریسمس هستید؟ بیشتر مردم بر این باور هستند که کریسمس جادویی پر از شگفتی و نور است ولی امکان دارد برای طراحان و دکوراتور ها چیزی بیشتر از تعطیلات و سرگرمی مفرح باشد، سحر و جادو با استفاده از اکسسوری ها و چیدمان متناسب که با عطر و طعم رنگ ها، نور، خاطرات و انتظارات همراه است.

دکوراسیون کریسمس

امسال غالبا روند طراحی و دکوراسیون برای کریسمس غنی می باشد. در این مطلب آثار طراحان مشهور و کاتالوگ های معتبر را بررسی نموده ایم. و برای شما ایده های خلاقانه و جدید دکوراسین کریسمس را ارائه نموده ایم.

امسال تزئینات کریسمس از متریال ها و عناصر طبیعی سرشار است که شعار آن “کمتر است بیشتر” می باشد. این شعار سادگی ، زیبایی سبک مینیمال و گاهی رنگ های جسورانه و جذاب به همراه رنگ های سبز جنگلی کلاسیک، قهوه ایی، خاکستری و آبی تیره را به ارمغان می آورد. از جهتی دیگر نیز امسال استفاده از فلزات بسیار کاربرد دارد و ترکیبی از رنگ های جسورانه با عناصر فلزی نیز رایج شده است. برای دکوراسیون کریسمس استفاده از رنگ های زنگ زده با تناژ های قرمز، نارنجی و قهوه ایی، انتخابی غیر متعارف، ولی گرم و ایده آل می باشد.

امکان دارد استفاده از رنگ های تیره و کثیف یک انتخاب جسورانه باشد به خصوص در مقایسه با ترکیبات سفید و نقره ایی از روند سال های گذشته این تغییرات بیشتر به چشم می آید. استفاده از عناصر طبیعی، سبزی های سنتی موجود در طبیعت ، چوب خام و گیاهان و کاج های طبیعی نیز فراموش نشود. زیرا ترکیب اکسسوری ها، نور ها و عناصر تزئینی در کنار این عناصر طبیعی موجب بخشیده شدن سبک خاص و منحصر به فردی به فضا می شود.


حتما ببینید : ایده های مدرن طراحی اتاق خواب دخترانه


سایر تصاویر ترند های تزئین و دکوراسیون کریسمس ۲۰۱۹-۲۰۲۰

تزئینات کریسمس

دکوراسیون کریسمس

تزئینات کریسمس

دکوراسیون کریسمس

تزئینات کریسمس

ایده های خلاقانه دکوراسیون کریسمس

ایده های خلاقانه دکوراسیون کریسمس

ایده های خلاقانه دکوراسیون کریسمس

منبع : interior zine

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پایان نامه و پلان ترمینال مسافربری

آموزش تکنیک های رندرینگ داخلی در وی ری و تری دی مکس‎