طراحی داخلی آپارتمان 120 متری

دکوراسیون داخلی این آپارتمان با تم آبی آسمانی طراحی شده است. این آپارتمان 120 متر مربع مساحت دارد و در خیابان ویا آگوستا در منطقه فوقانی بارسلونا واقع شده است. بازسازی مجددا این آپارتمان دستیابی به فضایی درخشان ، گسترده و منظم تر را فراهم نموده است. ایجاد استفاده از تمامی مناطق خانه در طراحی این خانه در اولویت قرار داشته است.

دکوراسیون داخلی آپارتمان با تم آبی آسمانی

مالک این خانه ، تمایل به بهینه سازی فضای موجود داشت تا حوزه های مختلف به صورت همگن و سیال نقش ایفا نموده و از هویتی منحصر به فرد با سبکی معاصر بهره مند باشند. حفظ نظم و گسترش روشنایی یکی از اهداف اصلی معماران در طراحی این خانه بوده است. به همین علت برای عملکرد موثرتر به فضا ، فضا های ذخیره سازی افزوده شده اند و یک خانه شخصی و صمیمی با حوزه های کارکردی با حفظ ارتباط و هماهنگی در تمام خانه ایجاد شده است. استفاده از چوب طبیعی و جزئیات طراحی به همراه رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی این خانه مشاهده می شود. هم چنین استفاده از مبلمان با پارچه های آبی باعث ایجاد فضایی لطیف و روشن شده است. و در عین حال یک منطقه متعادل و جادار را حتی برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است.

دکوراسیون داخلی آپارتمان با تم آبی آسمانی

در تمامی فضا های خانه به غیر از آشپزخانه از چوب به عنوان پوشش کف استفاده شده است. انتخاب کفپوش چوبی به فضا گرما بخشیده است. استفاده از کفپوش های با طرح آبی موجب تفکیک فضای آشپزخانه از نشیمن به لحاظ بصری شده است و در عین حال هماهنگی با رنگ های کل فضا را حفظ نموده است. استفاده از قاب عکس های مختلف در اندازه های مختلف بر روی دیوار کنار آشپزخانه موجب خلق کلاژی با نقاشی های کودکان به همراه رنگ و شخصیت های خلاق شده است و هویت منحصر به فردی به این فضا بخشیده است. هم چنین از نقاشی های کودکان و جذب کودک خانواده به دکوراسیون به شیوه ایی خلاقانه استفاده شده است.

دکوراسیون داخلی آپارتمان با تم آبی آسمانی

آشپزخانه ، قلب هر خانه ایی محسوب می شود زیرا زمان زیادی در این مکان صرف آشپزی و غذا خوردن می شود. بنابراین علاوه بر زیبایی بصری سعی شده تا دکوراسیون کاربردی باشد و در کنار آن به منظور دسترسی آسان برای سرو غذا و هم چنین به عنوان سطح کاری یک میز غذا خوری به فضا افزوده شده است.

دکوراسیون داخلی آپارتمان با تم آبی آسمانی

توجه به نیازهای کودکان و در نظر گرفتن فضای کافی برای آن ها یکی دیگر از نیاز های اساسی مالک خانه بوده است. به همین علت اتاق کودک به همراه تختخواب و میز سفارشی با هماهنگی با سایر اجزای دکوراسیون طراحی شده است. چوب به عنوان اصلی ترین متریال به کار رفته در این خانه محسوب می شود که استفاده از آن باعث خلق فضایی فضایی دنج و مدرن با تم طبیعی شده است. یکی از اصلی ترین نقاط قوت خانه ، نور می باشد که موجب شاخص شدن هر یک از حوزه های منزل شده است. انتخاب رنگ خنثی برای دیوار ها نیز فرصت ایجاد تغییرات جزئی در طول زمان روز را مهیا نموده است. دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام نیز شامل دیوار پوش های طرح دار با چوب و عناصر معاصر می باشد که مکمل فضا بوده و به آن ها شخصیتی مستقل و کمی متفاوت تر بخشیده است.


حتما ببینید : شیوه کاربرد رنگ آبی پاستلی در دکوراسیون داخلی


سایر تصاویر دکوراسیون داخلی آپارتمان با تم آبی آسمانی

چوب در دکوراسیون آپارتمان

چوب در دکوراسیون آپارتمان

چوب در دکوراسیون آپارتمان

چوب در دکوراسیون آپارتمان

رنگ آبی آسمانی در دکوراسیون منزل

رنگ آبی آسمانی در دکوراسیون منزل

رنگ آبی آسمانی در دکوراسیون منزل

رنگ آبی آسمانی در دکوراسیون منزل

منبع : archilovers

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

مدل سه بعدی غرفه ، دکه و کیوسک – دانلود سی جی اکسیس ولوم 118