معماری و طراحی داخلی دفتر کار رد هت واقع در بوگوتا کلمبیا

طراحی داخلی دفتر کار رد هت توسط شرکت ساختمانی و دکوراسیون داخلی aei و در شهر بوگوتا در کلمبیا طراحی و اجرا شده است. رد هت (Red Hat) شرکتی است که در حوزه‌ی فناوری فعالیت می نماید و در واقع یک شرکت نرم‌افزاری است که دفتر مرکزی ‌آن در کارولینای شمالی قرار دارد.

طراحی داخلی دفتر کار رد هت

مشخصات کلی پروژه:

  • شرکت طراح: aei
  • کارفرما: رد هت
  • متراژ: ۴۵۶ متر مربع
  • سال: ۲۰۱۶
  • مکان: بوگوتا، کلمبیا

طراحی داخلی دفتر کار رد هت

ابتدا برای شناخت بیشتر شرکت aei، باید گفت که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ساختمانی و طراحی دکوراسیون داخلی در کشور کلمبیا است. بنابراین منطقی است که طراحی دفتر کار رد هت واقع در شهر بوگوتا را بر عهده داشته باشد. این شرکت بزرگ دارای شعار «با ما آسوده‌خاطر باشید» است و مبنای کار این شرکت ساختمانی بوده که از آن برای معرفی ویژگی‌های خاص این شرکت و کسب و کار خود استفاده کرده است؛ در حقیقت شرکت aei این ایده‌ی مفهومی را در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دفتر کار رد هت به کار گرفته است. هدف شرکت aei ایجاد یک دفتر کار ایمن، مطبوع و خوشایند برای شرکت رد هت بوده است.


حتما ببینید: طراحی کتابخانه و مرکز آموزش دانشگاه اقتصاد وین


با رسیدن به این هدف مهم و طراحی داخلی دفتر کار رد هت به شکلی خاص و منحصربه‌فرد، به مشتریان و مراجعین این حس را منتقل می‌کند که از اطلاعات مشتریان به بهترین شکل ممکن محافظت و مراقبت خواهد شد؛ به عبارت دیگر طراحی داخلی دفتر کار رد هت حس اطمینان و آسایش خاطر را به مشتریان منتقل می‌کند.

طراحی داخلی دفتر کار رد هت

یکی از ایده هایی که برای طراحی داخلی این دفتر استفاده شده، نحوه مدیریت اطلاعات و داده‌ها از طریق فضای ابری در شرکت رد هت می باشد. در حقیقت آن‌ها سعی کرده‌اند که ارتباطات و تکنولوژی را در فضای داخلی شرکت با استفاده از مفاهیمی مانند وارد کردن اطلاعات،‌ خروجی، تصاویر، نور، علائم و نمادها به تصویر بکشند.

به علاوه یکی از راه‌های افزایش خلاقیت و نوآوری کارکنان ایجاد چنین محیطی در دفتر کار می باشد. در ادامه می توانید با دیدن تصاویر بیشتر، درک بهتری از نحوه معماری داخلی این دفتر کار پیدا کنید.

طراحی داخلی دفتر کار رد هت

طراحی داخلی دفتر کار رد هت

طراحی داخلی دفتر کار رد هت

طراحی داخلی دفتر کار رد هت

طراحی داخلی دفتر کار رد هت

ترجمه : مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید:

آموزش ترسیم نقشه های اجرایی در اتوکد

آموزش Photoshop CC 2018 برای طراحی