دانلود دوره آموزشی استفاده از انجین Vray Next در تری دی مکس

امروزه انجین Vray یک استاندارد است و هر مهندس معماری باید بداند که چگونه از آن برای ایجاد یک کار شگفت انگیز استفاده نماید. بنابراین ضروری دانستیم که آموزش Vray Next در نرم افزار 3ds Max را در این پست از قسمت آموزش نرم افزارهای معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نماییم.

با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر کنید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود. نور های Vray، اشیاء Geometric آن، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش، امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند.

اگر سعی دارید که تجسم خیره کننده ایی با استفاده از انجین Vray Next و تری دی مکس داشته باشید، این آموزش Vray Next مناسب شماست. در این شماره به بررسی Global Illumination در انجین وی ری نکست پرداخته می شود.


حتما ببینید: آموزش مقدماتی مایا 2019


مشخصات دوره آموزش Vray Next :

این دوره آموزشی حاوی 10 قسمت و زمان کلی 1 ساعت و 25 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزارهای Vray و 3ds Max استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش Vray Next :

  • حجم مجموعه: 319MB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش Vray Next